Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [X]
Zapisy wystawców na Jarmark Regionalny w Krynicy-Zdroju – Perle Polskich Uzdrowisk
Dodano: 30.06.2017 06:06

Jarmark Regionalny w Krynicy-Zdroju – Perle Polskich Uzdrowisk

W dniach 5-6 sierpnia br. Fundacja GOPR organizuje na krynickim Deptaku Ogólnopolski DZIEŃ RATOWNIKA GÓRSKIEGO. Będzie to wydarzenie o charakterze turystycznego, rodzinnego pikniku charytatywnego połączone z obchodami 65-lecia powstania Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce. Jednym z wydarzeń towarzyszących jest m.in. JARMARK REGIONALNY.

Organizatorzy serdecznie zapraszają Twórców, Artystów, Rzemieślników i Rękodzielników do udziału w tym wydarzeniu. Charakter imprezy, ilość turystów odwiedzających Krynicę w czasie wakacji, a także doświadczenie w organizacji jarmarków w Krynicy w poprzednich latach i zainteresowanie Wystawców udziałem w nich, pozwalają na stwierdzenie, że jest to doskonała okazja do promocji wyrobów tradycyjnych i rękodzieła. Dzień Ratownika Górskiego będzie największą tego typu imprezą w sezonie letnim w Krynicy-Zdroju i jedyną, na której zaplanowano jarmark! Dzięki zaangażowaniu Fundacji oraz Grup GOPR z całej Polski ruszyły już kampanie promujące Dzień Ratownika Górskiego na portalach społecznościowych oraz na stronach licznych Partnerów i Patronów Medialnych a także Patronów Honorowych wydarzenia. W najbliższych miesiącach reklamy pojawią się również w mediach, które chętnie obejmują wydarzenie swoim patronatem – m.in. TVP Kraków.

Warunkiem uczestnictwa w Jarmarku jest wcześniejsze wysłanie zgłoszenia na adres Fundacji: fundacja@gopr.pl wpisując w temacie maila: DRG - ZGŁOSZENIE NA JARMARK, a w treści podając:

1. imię i nazwisko

2. telefon

3. asortyment

4. długość stoiska w metrach

5. termin (jeżeli ktoś przyjeżdża na jeden dzień)

Z racji na wielkość imprezy oraz ilość dodatkowych atrakcji, ilość miejsc dla Wystawców jest ograniczona, dlatego chętni proszeni są o wcześniejsze zgłoszenia (w przypadku braku miejsc decyduje kolejność zgłoszeń). Regulamin Jarmarku wraz z cennikiem oraz informacje o Dniu Ratownika Górskiego dostępne są pod adresem: http://fundacja.gopr.pl/Dzie-Ratownika-G-rskiego Wydarzenie dostępne jest również na portalu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/events/415945352089313/

W razie pytań, wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 796-769-420.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w święcie Ratowników spod niebieskiego krzyża! Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Komentarze:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się | Zarejestruj się