Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [X]
Dwudrzwiowa szafa zrobiona z pudełka tekturowego - artykuł z cyklu domek dla lalki.
Dodano: 07.08.2018 02:08

Lalki lubią się stroić, przebierają się nawet trzy razy dziennie. Lalka musi mieć dużo ciuszków, dlatego zrobimy jej dużą szafę, muszą się w niej zmieścić wszystkie bluzeczki, sukienki, spódniczki, płaszcze. Na buty, torebki i inne dodatki dla lalki zrobię inną półeczkę.

Pierwsze musimy wybrać odpowiedni karton. Dobrze żeby tektura była twarda. Do zrobienia mojej szafy wykorzystałam pudełko z klocków.

Przydadzą na się również papier kolorowy samoprzylepny, ale jeśli nie masz to możesz swoją szafę pomalować farbkami. Możesz okleić zwykłym papierem kolorowym. Staraj się wykorzystać to co masz w domu.

szafa dla laki

jak zrobić szafę do domku dla lalki

Wytnij drzwi nożyczkami.

akcesoria dla lalek

Przyklej w środku patyczek na którym będziesz wieszać ciuszki. Ja wykorzystałam w tym celu pałeczki do jedzenia chińskich dań ucięłam go na odpowiednią długość i przykleiłam klejem na gorąco. Bardzo fajnie się sprawdził bo on jest dosyć szeroki i dobrze się trzyma na kleju.

domek dla lalek

Teraz zabieramy się za oklejanie szafy na ubranka dla lalek. Przyszło mi teraz do głowy, że można kupić okleinę do mebli myślę, że efekt byłby ciekawy. Teraz jednak wykorzystam to co mam czyli arkusze samoprzylepne w kolorze czerwonym i żółtym.

Centrum Rękodzieła

szafa na ubranka dla lalek

Tak prezentuje się nasza szafa dla laki. Za chwilę wypełni się kolorowymi ubrankami będą w niej wisieć suknie balowe, stroje wieczorowe, spódniczki, bluzeczki, ciepłe płaszcze i palta. Potrzebna nam będą jeszcze wieszaki, ale to już w następnym artykule.

zabawki dla dziewczynki

Komentarze:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się | Zarejestruj się