Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [X]
XI Jarmark Rzeczy Ładnych w Chorzowie
Dodano: 16.01.2013 12:01

luna-art

Artykułów: 2
Dołączył(a): 2012-08-30
Wyslij PM

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników niebanalnych i oryginalnych przedmiotów na XI Jarmark Rzeczy Ładnych , który odbędzie się 17 marca 2013 roku w godzinach 10.00-17.00 w Miejskim Domu Kultury „Batory” w Chorzowie (ul. Batorego 6).

Jarmark Rzeczy Ładnych narodził się w 2007 roku i jest organizowany dwa razy w roku – wiosną i zimą. Skupia twórców bardzo szeroko pojętego rękodzieła z różnych stron Polski i daje im możliwość zaprezentowania swojej twórczości nowym odbiorcom.

Misją Jarmarku od samego początku jest promocja rodzimego rękodzieła dalekiego od masowej produkcji. Staramy się rozwijać wrażliwość estetyczną oraz chęć do poszukiwania kreatywnych pasji i zainteresowań.

Nasi widzowie mają okazję do zakupu niepowtarzalnych ozdób, biżuterii, prezentów, przedmiotów do dekoracji wnętrz, a nawet ubrań. Możemy wszystkich zapewnić, że oferowane rzeczy są oryginalne, ręcznie zrobione. W czasie imprezy jest możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami, ponieważ osobiście prezentują prace na swoich stoiskach.

Organizatorzy:

  • Aleksandra Kajewska - magister Animacji Społeczno-Kulturalnej,rysowniczka, pasjonatka rękodzieła i organizatorka różnych działań twórczych. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija działalność powołując do życia  Pracownię Działań Twórczych i organizując zajęcia twórcze dla różnych grup wiekowych i społecznych.

  • MDK "Batory" - instytucja kulturalna, która od lat zajmuje ważne miejsce w Chorzowie.

Zapraszam na stronę http://www.rzeczy-ladne.eu/ gdzie można zobaczyć i poczytać więcej o naszej działalności.

XI Jarmark Rzeczy Ładnych

Komentarze:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się | Zarejestruj się