Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [X]
Profil użytkownika
Dołączył(a): 07/08/2012
Dane użytkownika
Nazwa wyświetlana pihz
Aby obejrzeć wiecej informacji opublikowanych przez użytkownika musisz się zalogować.
Wizytówka
Polsko-Niemieckie Centrum Informacyjno-Handlowe przedstawicielstwo regionalne SaarLorLux:

informuje i pomaga na niemieckojęzycznych rynkach, a w szczególności w Niemczech i Szwajcarii, ale także w Luksemburgu i na terenie Lotaryngii.

Oferta obejmuje wszystkie niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej narzędzia i usługi. Oceniamy możliwości danego rynku i grup docelowych, zakładamy firmy i uruchamiamy ich działalność, dochodzimy praw klientów, reprezentujemy na targach i innych prezentacjach, wprowadzamy w obieg informacji branżowej przyśpieszając pozycjonowanie firmy na rynku, budujemy egzystencje i życiorysy fachowe wysokokwalifikowanych osób, zarządzamy kontami powierniczymi i powierzonym majątkiem np. udziałami, sprawdzamy partnerów i udzielamy informacji gospodarczych, poprzez serwis biurowy zapewniamy siedzibę firmy i udostępniamy personel na miejscu, organizujemy seminaria i tzw. Machmaking, jak również coaching, prowadzimy giełdę kooperacyjną B2B etc.

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie i przedsiębiorcze podejście do zadań zapewnia kompleksową, profesjonalną obsługę i przyśpieszenie oczekiwanych efektów.