Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [X]
Profil użytkownika
Dołączył(a): 15/03/2011
Dane użytkownika
Nazwa wyświetlana Aneta-handicraft
Aby obejrzeć wiecej informacji opublikowanych przez użytkownika musisz się zalogować.
Wizytówka
Aneta- handicraft to kraina rzeczy nietuzinkowych z duszą i charakterem.Rękodzieło artystyczne jest jednym z najlepszych sposobów wyrazu. Ręcznie robiona biżuteria artystyczna jest owocem pasji i miłości do tego co niepowtarzalne.

Filcowanie
Decoupage
Biżuteria artystyczna
Ręcznie robione mydła ozdobne
Ręcznie robione świece ozdobne
Rękodzieło
Warsztaty w języku polskim i/lub angielskim
Warsztaty dla osób niepełnosprawnych intelektualnie
Kartki okolicznościowe
Tworzenie biżuterii na zamówienie
Naprawa biżuterii

Ceramika

Aneta-handicraft to zespół w życiu prywatnym i zawodowym. To dwoje ludzi, którzy łączą swoje pasje tworzenia z wykształceniem pedagogicznym, oligofrenopedagogicznym oraz filologicznym podczas warsztatów różnych technik rękodzielniczych dla dzieci, dorosłych, osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz obcokrajowców.


Aneta-handicraft od dnia 26.02.2013 uzyskała status instytucji szkoleniowej i znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00034/2013.

Aneta Gajos swoją przygodę ze sztuką rozpoczęła jako twórca w Grupie Plastyków Nieprofesjonalnych Pasja, gdzie głównie skupiała się na rysunku, malarstwie oraz grafice. Następnie hobbistycznie odkryła nowy horyzont mianowicie zdobniczą technikę decoupage, której pozostała wierna do dnia dzisiejszego. Z czasem rodziły się nowe pomysły oraz aspiracje odkrywania kolejnych technik rękodzielniczych: filcowanie, wyrób świec, wyrób mydła, tworzenie i projektowanie biżuterii i wiele innych. Od 2012 roku zajmuje się rękodziełem zawodowo.
Atelier
Allegro
Facebook Aneta-handicraft
Blogger

Ostanio dodane zdjęcia